گذرنامه و ویزا، لازمه سفر اربعین امسال است

مرکز رزرواسیون هتل های عتبات-کربلا و نجف

02

مهر
1396

گذرنامه و ویزا، لازمه سفر اربعین امسال است

ارسال شده توسط: عتبات هتل/ 2763 0

گذرنامه و ویزا، خط قرمز اربعین امسال اعلام شد. هماهنگی با عراق برای پذیرش ۳ میلیون زائر ایرانی انجام شده است.

سخنگوی ستاد اربعین گفت:

اربعین امسال خط قرمز ما داشتن گذرنامه و ویزای معتبر عراق برای سفر به این کشور است و اجازه خروج بدون گذرنامه و ویزای معتبر داده نمی شود.

هشتمین جلسه هماهنگی ستار اربعین با ستاد عراق با حضور مسئولان دو ستاد و کمیته های ۱۳ گانه داخلی برگزار شد. در این جلسه روی موضوعات سیاست‌گذاری و هماهنگی بیشتر، راهبردها، بررسی کمی و کاستی‌ها تمرکز و بحث انجام شد.

بنا به گفته‌های گودرزی، در این جلسه برای هماهنگی، سفیر ایران در عراق و سرکنسول‌های کشورمان در عراق حضور داشتند. همچنین استانداران خوزستان، کرمانشاه و ایلام که کار اعزام زائر از این استان‌ها انجام می‌شود، در این جلسه موضوعات مختلفی را مطرح کردند.

وی در ادامه اعلام کرد:

مسئولان عراقی از آمادگی خود برای پذیرایی از زائران ایرانی خبر دادند و ما اعلام کردیم ممکن است امسال تا ۳ میلیون زائر به کربلا اعزام شوند. همچنین کمیته‌های دو کشور تا ۱۵ شهریور مشکلات قبلی را شناسایی و آنها را بررسی می‌کنند. قرار است جلسه بعدی برای بررسی‌های بیشتر در عراق تشکیل شود.

گودرزی با بیان اینکه امسال خط قرمز ما داشتن گذرنامه و ویزای معتبر است، تاکید کرد:

در سال گذشته تعدادی زائر بدون گذرنامه و ویزا وارد عراق شدند که مشکلات فراوانی را به وجود آوردند. برای اربعین امسال اعلام می‌کنیم که خط قرمز ما داشتن گذرنامه و ویزای معتبر است. افراد بدانند بدون گذرنامه و ویزا امسال اجازه خروج حتی یک نفر را هم نمی‌دهیم.

شبکه رزرواسیون هتل های عتبات آمادگی دارد تا اقامتی آرام و آسوده را در این مکان مقدس برای شما رقم زند.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید